- Sklep
- Akcesoria Zimowe - Samochodowe
- Zestawy Wyposażenia Zimowego
- Samochody Osobowe
- Mata Antyszronowa Osłona Na Zimę Szybę Skrobaczka Długa Mosiężna Murska
Mata Antyszronowa Osłona Na Zimę Szybę Skrobaczka Długa Mosiężna Murska
Cena za szt.
Opis produktu
✅ OSŁONA ANTYSZRONOWA NA PRZEDNIĄ SZYBĘ 190 X 90CM + SKROBACZKA DŁUGA MURSKA 580L

✅ ZALETY NASZEJ MATY
- ⭐️ Osłona wykonana z tkaniny polipropylenowej
- ⭐️ Materiał o właściwościach wodoodpornych
- ⭐️ Mata chroni przed mrozem, wodą oraz słońcem
- ⭐️ Niezwykle prosty montaż i demontaż
- ⭐️ Wyposażona w uszy ze zgrubieniami, dzięki czemu montaż jest jeszcze łatwiejszy, a sama mata idealnie przylega do szyby

✅ Mocne zaciemnienie
Mata wyposażona została w przytrzaskiwane "uszy", dzięki czemu dopasujesz ją do niemal każdego pojazdu, taki sposób montażu sprawia, że nie odpadnie ona z szyby.
Gwarantuje to całkowite zakrycie przedniej szyby tym samym doskonałą ochronę przed promieniami UV oraz nagrzewaniem się wnętrza pojazdu.

✅ Banalnie łatwy montaż
Osłonę montujemy na przednią szybę, następnie zatrzaskując "uszy" we wnętrzu pojazdu.
Mata została dodatkowo wyposażona w zgrubienia, dzięki którym łatwiej ją zamontować oraz pewniej trzyma się ona we wnętrzu. Zapobiega to wyciągnięciu maty przez osoby trzecie!
Taki sposób montażu pozwala zabezpieczyć osłonę przed spadaniem z szyby w wietrzny dzień.

✅ Redukuje nagrzewanie się wnętrza
Mata pomoże nam obniżyć oraz utrzymać niższą temperaturę wnętrza naszego pojazdu podczas postoju.
Redukcja nasłonecznienia oraz nagrzewania się wnętrza pojazdu wpływa pozytywnie na zużywanie się materiałów użytych w środku samochodu oraz wydłuża ich żywotność
✅ NIEZBĘDNA NA ZIMĘ
Wykonany został z mrozo i wodoodpornego materiału, który dodatkowo nie rysuje samochodu. Mata jest przeznaczona dla każdego, kto ma dosyć zamarzniętych szyb oraz ich porannego skrobania, a także odśnieżania.
Matę wystarczy zamontować wieczorem, by rano nie musieć się męczyć. Dodatkowo chroni ona samochód również w lecie przed nagrzewaniem się wnętrza oraz promieniowaniem UV.

✅ MURSKA 580L
Zimą, podchodząc do samochodu zastajesz zamarznięte szyby? TERAZ to nie problem ! Skrobaczka Murska doskonale radzi sobie z mocno oszronionymi szybami, również usuwa lód z piór wycieraczek !
Skrobaczka jest niezwykle poręczna i łatwa w użyciu. Mróz z szyby schodzi za jednym pociągnięciem.
✅ Dane techniczne
- Długość całkowita skrobaczki: 37,5 cm
- Szerokość mosiężnego ostrza: 9 cm
- Szerokość gumowego skrobaka: 9,5 cm
- Materiał: ABS
- Kraj produkcji: Finlandia
⚠️ UWAGA! Nie zakładaj maty antyszronowej na mokrą szybę!




Opinie
Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.
Bezpieczeństwo produktu